Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Życie intymne Pana Kupy 0

Zdrowa dieta oraz satysfakcjonujące życie seksualne mają ze sobą bardzo dużo wspólnego. Od dawna pewne składniki pokarmów uważa się za pewnego rodzaju afrodyzjaki, nazwane tak od imienia Afrodyty, bogini miłości. Ponoć słynny Casanova zjadał 70 ostryg dziennie, leżąc na miękkiej poduszce i zbierając siły przed kolejnym podbojem. Z kolei staroindyjska Kamasutra zaleca, w celu zwiększenia popędu płciowego, zażywanie miodu. O wielu różnych potrawach i produktach, miedzy innymi o truskawkach, anchois czy ziołach mówi się, że sprzyjają miłości. Jak jest rzeczywiście? Czy same potrawy wystarczą, by zwiększyć apetyt na miłość?

czytaj całość »
Jak powstał wszechświat? 0

Niektórzy astronomowie są zdania, że żyjemy w bezkresnym i niezmiennym świecie, inni natomiast uważają, że kosmos powstał przed ok. 20 miliardami lat w wyniku największej eksplozji wszechczasów – wielkiego wybuchu – w czasie której masa składająca się z rozżarzonego wodoru wyrzucona została w postaci cząstek w przestrzeń kosmiczną. 

czytaj całość »
Pokój nastolatka i Kupa wszędzie 0

Pokoje nastolatków zazwyczaj rządzą się swoimi prawami. I choć byśmy stawali na rzęsach, wydali krocie i kupowali najlepsze z możliwych meble i akcesoria, w tych pokojach rządzi bałagan, bród i ogólny artystyczny nieład. Kogo brakuje do kompletu? Z pewnością Pana Kupy. Nic bowiem nie doda takiemu miejscu uroku, charakteru i designu jak Pan Kupa w każdej części przestrzeni życiowej nastolatka.

czytaj całość »
PowerBank i legendy oceanu 0

Do dnia dzisiejszego, wśród podróżujących drogą morską osób, krążą opowieści o statkach-widmach pojawiających się na oceanie czy o syrenach wabiących swoim śpiewem marynarzy. Historie te budzą grozę, spędzają sen z powiek kapitanom i majtkom, ale potrafią również inspirować.

czytaj całość »
Przyjęcie urodzinowe dla dziecka z Panem Kupą 0

Dziś my, rodzice XXI wieku, musimy niemal stawać na rzęsach, my dogodzić naszym ukochanym pociechom. Kupujemy najlepsze zabawki, wybieramy najmodniejsze ubrania, organizujemy jedyne w swoim rodzaju formy spędzania wolnego czasu. Dziś chcemy wziąć pod lupę kwestię urodzin, a dokładnie przyjęcia urodzinowego dla najważniejszych osób w naszym życiu- dla dzieci.

czytaj całość »
Na wychowanie fizyczne z Panem Kupą 0

Twoje dziecko ma dość tradycyjnych worków na lekcje wychowania fizycznego? Znowu zgubił? Ktoś wziął jego, bo wszystkie takie same? Szybko się zniszczył? Pora z tym skończyć. Wystarczy postawić na worek Pana Kupy, by móc każdy z problemów rozwiązać jednorazowo. 

czytaj całość »
Wielkanoc Pana Kupy 0

Zbliżające się Święta Wielkanocne to czas, w którym szczególnie widoczny jest sens religii z jej wiarą w zbawienie. Datę tych świąt ustalono podczas soboru nicejskiego w 325 roku – wówczas stwierdzono, że Wielkanoc będziemy obchodzić w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni księżyca. Ze świętem tym związanych jest wiele pięknych zwyczajów i tradycji, począwszy od tzw. myjocek, czyli szorowania chat wodą z mydłem, poprzez misteria prezentujące sceny z Nowego Testamentu, aż po malowanie pisanek. 

czytaj całość »
Pan Kupa i Twoje oszczędności 0

W życiu każdego z nas, z całą pewnością nasze finanse stanowią jeden z najważniejszych aspektów życia, szczęśliwego i spełnionego życia. Ten , kto mówi, że pieniądze szczęścia nie dają, jest bogaczem, bo przecież bez nich tak naprawdę to nie jesteśmy w stanie zrobić niczego. Gdzie trzymać oszczędności? Co robić, by były one zawsze w bezpiecznym miejscu? Portfel Pan Kupa to bez wątpienia najlepsze rozwiązanie, które na pewno zadowoli każdego jego właściciela.

czytaj całość »
Pan Kupa na imprezie 0

Zrobienie fajnej imprezy, wcale nie należy do rzeczy łatwych. Trzeba mieć rewelacyjny pomysł na to, by inni zapamiętali ją, jako coś niebywałego, oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju. My mamy pomysł, który jesteśmy pewni zagwarantuje Wam, że Wasza impreza okaże się być najlepszą w mieście. Co więc zrobić?

czytaj całość »
Zmień siebie, nim zmienisz ten świat… 0

Każdy coś ode mnie chciał. Nigdy nie mogłem wpasować się w grupę. Byłem nijaki. Nieakceptowany. Wolałem samotność, niż bycie wśród ludzi, bo wszyscy wokół traktowali mnie, jak człowieka zupełnie nadającego na innych falach. Chciałem więc coś z tym zrobić, coś zmienić, sprawić, by mój świat wszedł w nowy, zupełnie inny wymiar. 

czytaj całość »
Pan Kupa w salonie 0

To, że Pan Kupa spotyka się z nami sam na sam w łazience, nikogo to chyba nie dziwi. Prawda? Taka kolej rzeczy! Ale, żeby w salonie? Tam przecież spotykamy się ze znajomymi, tak przyjmujemy gości, tam toczy się życie rodzinne i towarzyskie. I właśnie tam ma być z nami Pan Kupa? A czemu nie…

czytaj całość »
Podryw na Pana Kupę 0

Jak poderwać fajną laskę w zupełnie inny sposób, niż tradycyjne pisanie smsów, czy tekst w stylu fajnie wyglądasz, dasz się umówić na kawę? Oczywiście każdy ma inne wizje podrywu, każdy też w zależności od stopnia otwartości i komunikatywności, a szczególnie śmiałości robi to na swój sposób. My mamy coś zupełnie nowego, świeżego, odjechanego. Podryw na Pana Kupę! Brzmi dziwnie? Ale daje efekty, uwierzcie…

czytaj całość »
Nie jestem zwykłym telefonem 0

Leżałem na półce w sklepie i wydawało mi się, że już nigdy, nikt mnie nie zechce. Taki sam, jak większość moich przyjaciół. Każdy dzień wydawał się być taki sam. Nudziło mi się niemiłosiernie i strasznie chciałem zacząć ciekawie żyć. I nagle cud… Spełnienie moich marzeń. Dostałem się w ręce cudownej blondyneczki, która pokochała mnie od pierwszego wejrzenia. Dostałem od niej mnóstwo miłości. Rewelacyjna muzyka, przepiękne zdjęcia zrobione w różnych zakątkach świata, wiele ciekawych aplikacji i programów. Każdego dnia czułem się coraz lepiej i lepiej, ale mimo wszystko czegoś mi brakowało. Byłem niedopełniony, niekompletny. 

czytaj całość »
Sen o kapciach Pana Kupy 0

Ciężka noc. Bo znowu bolała mnie głowa. Milion myśli, stres sięgający zenitu, a do tego ten stale tykający w pokoju zegar. Myślałam, że dostanę na głowę. A na wyświetlaczu telefonu druga w nocy. I trzecia. I ja nie mogę… Co począć? O 7.30 nastawiony budzik, bo przecież o 9 muszę wstawić się w biurze. Może o 5 udało mi się w końcu zasnąć, ale dzwonek budzika sprawił, że najchętniej rozwaliłabym go o ścianę. 

czytaj całość »
Jak Pan Kupa wymyślił skarpety 0

Współcześnie nie wyobrażamy sobie życia bez skarpet czy podkolanówek, a nawet jeśli w naszych szafach królują pończochy, to i tak posiadamy dwie lub trzy pary tego odzienia dla stóp. Skąd jednak skarpety się wzięły? Kto był ich pomysłodawcą i jak przez lata zmieniał się ich styl?

czytaj całość »
Jak Pan Kupa uratował Walentynki 0

„Dzień dobry, dziś święty Walenty /Dopiero co świtać poczyna /Młodzieniec snem leży ujęty / A hoża doń puka dziewczyna (…)” – co było dalej można się domyślać, a jeszcze lepiej sięgnąć po „Hamleta” Szekspira. Zgodnie z angielskim obyczajem w dniu św. Walentego młodzi ludzie wybierali sobie sympatię płci przeciwnej na cały rok, przesyłając swojej wybrance osobiste upominki. Na wyspach brytyjskich obyczaj ten trwa prawdopodobnie od 1476 roku – właśnie w tym dniu w pary łączą się tam ptaki. Z czasem upominkiem stała się kartka pocztowa, czuły liścik. W XIX wieku obyczaj ten zagościł w Ameryce, a z czasem rozpowszechnił się również w zachodniej Europie. Do Polski zwyczaj dotarł na początku lat 90. ubiegłego stulecia.  

czytaj całość »
Rabat dla wszystkich 0

Pan Kupa to byt oczywisty dla każdego z nas, a jego nadejście to dla wielu ulga i chwila relaksu. 

Teraz Pan Kupa obdarowuje Cię ulgą również na zakupach w jego sklepie!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl