Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Przyjęcie urodzinowe dla dziecka z Panem Kupą 0

Dziś my, rodzice XXI wieku, musimy niemal stawać na rzęsach, my dogodzić naszym ukochanym pociechom. Kupujemy najlepsze zabawki, wybieramy najmodniejsze ubrania, organizujemy jedyne w swoim rodzaju formy spędzania wolnego czasu. Dziś chcemy wziąć pod lupę kwestię urodzin, a dokładnie przyjęcia urodzinowego dla najważniejszych osób w naszym życiu- dla dzieci.

czytaj całość »
Na wychowanie fizyczne z Panem Kupą 0

Twoje dziecko ma dość tradycyjnych worków na lekcje wychowania fizycznego? Znowu zgubił? Ktoś wziął jego, bo wszystkie takie same? Szybko się zniszczył? Pora z tym skończyć. Wystarczy postawić na worek Pana Kupy, by móc każdy z problemów rozwiązać jednorazowo. 

czytaj całość »
Wielkanoc Pana Kupy 0

Zbliżające się Święta Wielkanocne to czas, w którym szczególnie widoczny jest sens religii z jej wiarą w zbawienie. Datę tych świąt ustalono podczas soboru nicejskiego w 325 roku – wówczas stwierdzono, że Wielkanoc będziemy obchodzić w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni księżyca. Ze świętem tym związanych jest wiele pięknych zwyczajów i tradycji, począwszy od tzw. myjocek, czyli szorowania chat wodą z mydłem, poprzez misteria prezentujące sceny z Nowego Testamentu, aż po malowanie pisanek. 

czytaj całość »
Pan Kupa i Twoje oszczędności 0

W życiu każdego z nas, z całą pewnością nasze finanse stanowią jeden z najważniejszych aspektów życia, szczęśliwego i spełnionego życia. Ten , kto mówi, że pieniądze szczęścia nie dają, jest bogaczem, bo przecież bez nich tak naprawdę to nie jesteśmy w stanie zrobić niczego. Gdzie trzymać oszczędności? Co robić, by były one zawsze w bezpiecznym miejscu? Portfel Pan Kupa to bez wątpienia najlepsze rozwiązanie, które na pewno zadowoli każdego jego właściciela.

czytaj całość »
Pan Kupa na imprezie 0

Zrobienie fajnej imprezy, wcale nie należy do rzeczy łatwych. Trzeba mieć rewelacyjny pomysł na to, by inni zapamiętali ją, jako coś niebywałego, oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju. My mamy pomysł, który jesteśmy pewni zagwarantuje Wam, że Wasza impreza okaże się być najlepszą w mieście. Co więc zrobić?

czytaj całość »
Zmień siebie, nim zmienisz ten świat… 0

Każdy coś ode mnie chciał. Nigdy nie mogłem wpasować się w grupę. Byłem nijaki. Nieakceptowany. Wolałem samotność, niż bycie wśród ludzi, bo wszyscy wokół traktowali mnie, jak człowieka zupełnie nadającego na innych falach. Chciałem więc coś z tym zrobić, coś zmienić, sprawić, by mój świat wszedł w nowy, zupełnie inny wymiar. 

czytaj całość »
Pan Kupa w salonie 0

To, że Pan Kupa spotyka się z nami sam na sam w łazience, nikogo to chyba nie dziwi. Prawda? Taka kolej rzeczy! Ale, żeby w salonie? Tam przecież spotykamy się ze znajomymi, tak przyjmujemy gości, tam toczy się życie rodzinne i towarzyskie. I właśnie tam ma być z nami Pan Kupa? A czemu nie…

czytaj całość »
Podryw na Pana Kupę 0

Jak poderwać fajną laskę w zupełnie inny sposób, niż tradycyjne pisanie smsów, czy tekst w stylu fajnie wyglądasz, dasz się umówić na kawę? Oczywiście każdy ma inne wizje podrywu, każdy też w zależności od stopnia otwartości i komunikatywności, a szczególnie śmiałości robi to na swój sposób. My mamy coś zupełnie nowego, świeżego, odjechanego. Podryw na Pana Kupę! Brzmi dziwnie? Ale daje efekty, uwierzcie…

czytaj całość »
Nie jestem zwykłym telefonem 0

Leżałem na półce w sklepie i wydawało mi się, że już nigdy, nikt mnie nie zechce. Taki sam, jak większość moich przyjaciół. Każdy dzień wydawał się być taki sam. Nudziło mi się niemiłosiernie i strasznie chciałem zacząć ciekawie żyć. I nagle cud… Spełnienie moich marzeń. Dostałem się w ręce cudownej blondyneczki, która pokochała mnie od pierwszego wejrzenia. Dostałem od niej mnóstwo miłości. Rewelacyjna muzyka, przepiękne zdjęcia zrobione w różnych zakątkach świata, wiele ciekawych aplikacji i programów. Każdego dnia czułem się coraz lepiej i lepiej, ale mimo wszystko czegoś mi brakowało. Byłem niedopełniony, niekompletny. 

czytaj całość »
Sen o kapciach Pana Kupy 0

Ciężka noc. Bo znowu bolała mnie głowa. Milion myśli, stres sięgający zenitu, a do tego ten stale tykający w pokoju zegar. Myślałam, że dostanę na głowę. A na wyświetlaczu telefonu druga w nocy. I trzecia. I ja nie mogę… Co począć? O 7.30 nastawiony budzik, bo przecież o 9 muszę wstawić się w biurze. Może o 5 udało mi się w końcu zasnąć, ale dzwonek budzika sprawił, że najchętniej rozwaliłabym go o ścianę. 

czytaj całość »
Jak Pan Kupa wymyślił skarpety 0

Współcześnie nie wyobrażamy sobie życia bez skarpet czy podkolanówek, a nawet jeśli w naszych szafach królują pończochy, to i tak posiadamy dwie lub trzy pary tego odzienia dla stóp. Skąd jednak skarpety się wzięły? Kto był ich pomysłodawcą i jak przez lata zmieniał się ich styl?

czytaj całość »
Jak Pan Kupa uratował Walentynki 0

„Dzień dobry, dziś święty Walenty /Dopiero co świtać poczyna /Młodzieniec snem leży ujęty / A hoża doń puka dziewczyna (…)” – co było dalej można się domyślać, a jeszcze lepiej sięgnąć po „Hamleta” Szekspira. Zgodnie z angielskim obyczajem w dniu św. Walentego młodzi ludzie wybierali sobie sympatię płci przeciwnej na cały rok, przesyłając swojej wybrance osobiste upominki. Na wyspach brytyjskich obyczaj ten trwa prawdopodobnie od 1476 roku – właśnie w tym dniu w pary łączą się tam ptaki. Z czasem upominkiem stała się kartka pocztowa, czuły liścik. W XIX wieku obyczaj ten zagościł w Ameryce, a z czasem rozpowszechnił się również w zachodniej Europie. Do Polski zwyczaj dotarł na początku lat 90. ubiegłego stulecia.  

czytaj całość »
Rabat dla wszystkich 0

Pan Kupa to byt oczywisty dla każdego z nas, a jego nadejście to dla wielu ulga i chwila relaksu. 

Teraz Pan Kupa obdarowuje Cię ulgą również na zakupach w jego sklepie!

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl