Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Z pamiętnika pani Kupy 0

Na wstępie chciałam tylko napisać, że z mojego dzisiejszego wpisu dowiecie się, jak powstała poduszka. Z pewnością wiele razy zastanawialiście się, kto wymyślił poduszkę. Powiem Wam tylko, że to, co piszą w internetach, to jakieś totalne głupoty. Ponoć pierwsze poduszki były już w czasach starożytnych i były twarde jak kamień. Nic dziwnego, skoro ludzie podkładali sobie pod głowę porcelanę (o zgrozo!). Ani to wygodne, ani fajne! No ale ja chciałam powiedzieć o takiej poduszce z wielkiego zdarzenia – mięciutkiej, wygodnej i idealnej do odpoczynku. Chcecie wiedzieć, kto ją wymyślił?

czytaj całość »
Kapcie zamiast broni? 0

Przed wiekami, obszar w Europie pomiędzy Renem a Odrą zamieszkiwały ludy pochodzenia skandynawskiego. Dokładne dane ich dotyczące pochodzą z początku I w.n.e. Pierwsze rejony przez nich zamieszkiwane, to wybrzeża Morza Północnego, a zatem miejsca, do których udało się im dopłynąć w pierwszej kolejności. Germanie, bo tak się lud ten nazywał, znani byli ze swej waleczności – nawet jeden z ich bogów nosił imię Wodan, czyli Gniew. Tak naprawdę jednak to nie nienawiścią, ale sprytem pokonali oni wrogów. Co jednak wspólnego z tym zwycięstwem mają kapcie Pana Kupy?

czytaj całość »
Przyjęcie Pana Kupy 0

Już Madonna mówiła: „Gdzie jest impreza, chcę uwolnić swą duszę. Gdzie jest impreza, chcę iść na całość…”. Czasami dobrze jest oddać się niczym nieskrępowanej radości i pozwolić sobie na dobrą zabawę. Jest to jednak możliwe tylko wówczas, kiedy mamy dobry plan imprezy oraz kiedy wszystko jest już przygotowane. I choć organizacja nie jest słowem kojarzącym się z zabawą, to do tego, by wszystko się udało, a goście wyszli zadowoleni, planowanie i przygotowanie wszystkiego z wyprzedzeniem jest potrzebne. 

 

czytaj całość »
Życie intymne Pana Kupy 0

Zdrowa dieta oraz satysfakcjonujące życie seksualne mają ze sobą bardzo dużo wspólnego. Od dawna pewne składniki pokarmów uważa się za pewnego rodzaju afrodyzjaki, nazwane tak od imienia Afrodyty, bogini miłości. Ponoć słynny Casanova zjadał 70 ostryg dziennie, leżąc na miękkiej poduszce i zbierając siły przed kolejnym podbojem. Z kolei staroindyjska Kamasutra zaleca, w celu zwiększenia popędu płciowego, zażywanie miodu. O wielu różnych potrawach i produktach, miedzy innymi o truskawkach, anchois czy ziołach mówi się, że sprzyjają miłości. Jak jest rzeczywiście? Czy same potrawy wystarczą, by zwiększyć apetyt na miłość?

czytaj całość »
Jak powstał wszechświat? 0

Niektórzy astronomowie są zdania, że żyjemy w bezkresnym i niezmiennym świecie, inni natomiast uważają, że kosmos powstał przed ok. 20 miliardami lat w wyniku największej eksplozji wszechczasów – wielkiego wybuchu – w czasie której masa składająca się z rozżarzonego wodoru wyrzucona została w postaci cząstek w przestrzeń kosmiczną. 

czytaj całość »
Pokój nastolatka i Kupa wszędzie 0

Pokoje nastolatków zazwyczaj rządzą się swoimi prawami. I choć byśmy stawali na rzęsach, wydali krocie i kupowali najlepsze z możliwych meble i akcesoria, w tych pokojach rządzi bałagan, bród i ogólny artystyczny nieład. Kogo brakuje do kompletu? Z pewnością Pana Kupy. Nic bowiem nie doda takiemu miejscu uroku, charakteru i designu jak Pan Kupa w każdej części przestrzeni życiowej nastolatka.

czytaj całość »
PowerBank i legendy oceanu 0

Do dnia dzisiejszego, wśród podróżujących drogą morską osób, krążą opowieści o statkach-widmach pojawiających się na oceanie czy o syrenach wabiących swoim śpiewem marynarzy. Historie te budzą grozę, spędzają sen z powiek kapitanom i majtkom, ale potrafią również inspirować.

czytaj całość »
Przyjęcie urodzinowe dla dziecka z Panem Kupą 0

Dziś my, rodzice XXI wieku, musimy niemal stawać na rzęsach, my dogodzić naszym ukochanym pociechom. Kupujemy najlepsze zabawki, wybieramy najmodniejsze ubrania, organizujemy jedyne w swoim rodzaju formy spędzania wolnego czasu. Dziś chcemy wziąć pod lupę kwestię urodzin, a dokładnie przyjęcia urodzinowego dla najważniejszych osób w naszym życiu- dla dzieci.

czytaj całość »
Na wychowanie fizyczne z Panem Kupą 0

Twoje dziecko ma dość tradycyjnych worków na lekcje wychowania fizycznego? Znowu zgubił? Ktoś wziął jego, bo wszystkie takie same? Szybko się zniszczył? Pora z tym skończyć. Wystarczy postawić na worek Pana Kupy, by móc każdy z problemów rozwiązać jednorazowo. 

czytaj całość »
Wielkanoc Pana Kupy 0

Zbliżające się Święta Wielkanocne to czas, w którym szczególnie widoczny jest sens religii z jej wiarą w zbawienie. Datę tych świąt ustalono podczas soboru nicejskiego w 325 roku – wówczas stwierdzono, że Wielkanoc będziemy obchodzić w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni księżyca. Ze świętem tym związanych jest wiele pięknych zwyczajów i tradycji, począwszy od tzw. myjocek, czyli szorowania chat wodą z mydłem, poprzez misteria prezentujące sceny z Nowego Testamentu, aż po malowanie pisanek. 

czytaj całość »
Pan Kupa i Twoje oszczędności 0

W życiu każdego z nas, z całą pewnością nasze finanse stanowią jeden z najważniejszych aspektów życia, szczęśliwego i spełnionego życia. Ten , kto mówi, że pieniądze szczęścia nie dają, jest bogaczem, bo przecież bez nich tak naprawdę to nie jesteśmy w stanie zrobić niczego. Gdzie trzymać oszczędności? Co robić, by były one zawsze w bezpiecznym miejscu? Portfel Pan Kupa to bez wątpienia najlepsze rozwiązanie, które na pewno zadowoli każdego jego właściciela.

czytaj całość »
Pan Kupa na imprezie 0

Zrobienie fajnej imprezy, wcale nie należy do rzeczy łatwych. Trzeba mieć rewelacyjny pomysł na to, by inni zapamiętali ją, jako coś niebywałego, oryginalnego i jedynego w swoim rodzaju. My mamy pomysł, który jesteśmy pewni zagwarantuje Wam, że Wasza impreza okaże się być najlepszą w mieście. Co więc zrobić?

czytaj całość »
Zmień siebie, nim zmienisz ten świat… 0

Każdy coś ode mnie chciał. Nigdy nie mogłem wpasować się w grupę. Byłem nijaki. Nieakceptowany. Wolałem samotność, niż bycie wśród ludzi, bo wszyscy wokół traktowali mnie, jak człowieka zupełnie nadającego na innych falach. Chciałem więc coś z tym zrobić, coś zmienić, sprawić, by mój świat wszedł w nowy, zupełnie inny wymiar. 

czytaj całość »
Pan Kupa w salonie 0

To, że Pan Kupa spotyka się z nami sam na sam w łazience, nikogo to chyba nie dziwi. Prawda? Taka kolej rzeczy! Ale, żeby w salonie? Tam przecież spotykamy się ze znajomymi, tak przyjmujemy gości, tam toczy się życie rodzinne i towarzyskie. I właśnie tam ma być z nami Pan Kupa? A czemu nie…

czytaj całość »
Podryw na Pana Kupę 0

Jak poderwać fajną laskę w zupełnie inny sposób, niż tradycyjne pisanie smsów, czy tekst w stylu fajnie wyglądasz, dasz się umówić na kawę? Oczywiście każdy ma inne wizje podrywu, każdy też w zależności od stopnia otwartości i komunikatywności, a szczególnie śmiałości robi to na swój sposób. My mamy coś zupełnie nowego, świeżego, odjechanego. Podryw na Pana Kupę! Brzmi dziwnie? Ale daje efekty, uwierzcie…

czytaj całość »
Nie jestem zwykłym telefonem 0

Leżałem na półce w sklepie i wydawało mi się, że już nigdy, nikt mnie nie zechce. Taki sam, jak większość moich przyjaciół. Każdy dzień wydawał się być taki sam. Nudziło mi się niemiłosiernie i strasznie chciałem zacząć ciekawie żyć. I nagle cud… Spełnienie moich marzeń. Dostałem się w ręce cudownej blondyneczki, która pokochała mnie od pierwszego wejrzenia. Dostałem od niej mnóstwo miłości. Rewelacyjna muzyka, przepiękne zdjęcia zrobione w różnych zakątkach świata, wiele ciekawych aplikacji i programów. Każdego dnia czułem się coraz lepiej i lepiej, ale mimo wszystko czegoś mi brakowało. Byłem niedopełniony, niekompletny. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl