Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Z pamiętnika pani Kupy. Pierwszy raz na fitness 0

Kobiety i ćwiczenia… Gdyby tak tworzyć o nas memy, to by nie starczyło miejsca w internecie. Zapewne nieraz słyszeliście od swojej kobiety „Zacznę od poniedziałku”. O! Już wtorek? Kurczę, i znowu muszę czekać tydzień. Brzmi znajomo? Ze mną też tak było. Już prawie zima, a ja jeszcze na lato nie schudłam. Ale nic straconego! Postanowiłam, że wybiorę się w końcu na jakiś fitness. Trzeba wreszcie spalić tłuszczyk. Co prawda mówi się, że to nie tłuszczyk, a jedynie erotyczna powierzchnia użytkowa… Ale gdyby Pan Kupa musiał płacić podatki od każdego centymetra tej powierzchni, to już by dawno zbankrutował, a komornik siedziałby nam na głowie do końca życia…

czytaj całość »
Poradnik Pana Kupy: Co powinien posiadać każdy facet? 0

Jak już zapewne wiecie, zanim poznałem panią Kupę, spotykałem się z wieloma kobietami. To nie tak, że chodziłem i szukałem. Same do mnie lgnęły. Były też sytuacje, kiedy po prostu znalazłam się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie, ale o tym za chwilę. Co ja takiego w sobie miałem? I co powinien posiadać każdy facet, oprócz tego, że szyk, klasę i kasę?

czytaj całość »
Z pamiętnika pani Kupy. Damska torebka 0

Damska torebka… Ktoś kiedyś powiedział, że jest jak Google. Możemy znaleźć w niej wszystko, tylko czas wyszukiwania jest nieco dłuższy. Ale pomyślcie sobie, ilekroć potrzebowałam poprawić makijaż, wystarczyło sięgnąć do torebki. Szminka, puder, tusz do rzęs… Choć przyznam, że czasem przydałoby im się wszystkim założyć nadajniki GPS. W ogóle to powinna być jakaś mapa czy coś. 

czytaj całość »
Pan Kupa i piramidy 0

„Egipt, dar Nilu” – to określenie kryje w sobie głęboki sens, bowiem mówiąc o tym kraju, nie sposób pominąć tę niezwykłą rzekę, na której brzegach wyrosła jedna z najwspanialszych cywilizacji. Ale Egipt to nie tylko Nil, ale i faraonowie oraz piramidy, a przede wszystkim … pan Kupa, którego przodkowie znacząco przyczynili się do rozwoju Egiptu.

czytaj całość »
Poradnik pana Kupy: Jak przetrwać jesienną depresję? 0

Jeszcze tylko kilka dni i zacznie się jesień. A to oznacza, że już niedługo będziemy musieli walczyć z jesienną deprechą. Pewnie każdy z Was miał kiedyś takiego typowo jesiennego dołka. Dzieci – bo jesień kojarzy się z powrotem do szkoły, dorośli – bo spadek temperatury i chłodne, jesienne deszcze odbierają jakąkolwiek motywację do pracy. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl